Przecudny tort „geoda”. Trend weselny.

amethyst-geode-wedding-cake-trend-17-57833e2bb38eb__700

Czy znajdzie się gdzieś kobieta, która widząc kryształ górski się nie zachwyci. Chyba nie 🙂 Dlatego tak trudno nie podziwiać nowego zachodniego weselnego trendu, czyli pięknych Tortów Geoda ( Geode Cake). Na wielu weselach zaczęło pojawiać się cukiernicze dzieło sztuki – tort,  który przypomina kryształ górski. Jest to klasyczny biały tort, który ozdobiono kolorowymi, wibrującymi kawałkami cukrowych kryształków. Tort wygląda jak wyciągnięty z magazynu National Geographic. Rachel Teufel, mistrzyni w przygotowaniu tego typu tortów zdecydowanie przoduje w tym trendzie. Najpopularniejszym jej dziełem jest granatowo – błękitny tort, przypominający ametyst. Udostępniła również kilka zdjęć, ukazujących jak przygotowuje taki tort. Podaję link (po angielsku):

Rachel Teufel -Tort Geoda, zdjęcia

A Wy, co sądzicie o takim torcie weselnym?

 

 


źródło zdjęcia: utahbrideblog, Instagram

Zapraszam do polubienia strony Głodna Polka na Facebooku:

 

Lubisz to? Podziel się z innymi :)

Izabela Misztal

Kucharka - amatorka, ale szef kuchni na tej stronie. Wielbicielka jedzenia, która ma nadzieję spróbować chociaż raz w życiu wszystkich potraw świata.

  • Idę Myślę

    Najpierw pomyślałam, toż to sprawa nie dla geodety tylko geologa, ale już pierwsze zdjęcie nie pozostawia wątpliwości – torty są żadnego z nich. Chodzi o geodę, skalną wnękę z kryształami. 😉 Mimo to ciacha faktycznie zjawiskowe.

    • Tak, masz rację, dzięki 🙂 Tak to jest, gdy człowiek się spieszy i się nie zastanowi 😉 Iza

  • Piękne są 🙂 trójwymiar po całości 🙂