„must have”, czyli co naprawdę musisz mieć?

must have kolaż

„Mam co na siebie włożyć” – nigdy nie powiedziała tego żadna kobieta 😉

Wydaję mi się, że każda kobieta ma swoją własną  listę ubrań i akcesoriów bez których trudno jest się jej obyć. Ja swoją zawęziłam do dwunastu ratujących mnie w kryzysowej  sytuacji rzeczy .  Myślę tutaj o sytuacji „nie mam co na siebie włożyć”, która dziwnym trafem przytrafia mi się ci najmniej  kilka razy w tygodniu.

must have kolażJeansy – nie ważne czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. I tak się bez nich nie obejdziesz.

Mała czarna – ponadczasowa i wiecznie stylowa. Myślę, że warto wydać trochę pieniędzy na sukienkę, która szczególnie wpadła nam w oko. Inwestycja z pewnością się zwróci.

Czarne szpilki – to taki obuwniczy odpowiednik małej czarnej. Można założyć niemal do wszystkiego i na każdą okazję. Ale żeby zakup się udał szpilki muszą być przede wszystkim wygodne. Nie warto kupować zbyt wysokich. Nasze stopy nam za to podziękują.

Torebka – „oczywista oczywistość”. W tym przypadku warto zainwestować nawet więcej niż trochę, w szczególności na jeden z klasycznych modeli.

Marynarka – przede wszystkim musi być dopasowana i podkreślającą, to co powinna podkreślać. Idealną marynarkę można założyć do spodni, ołówkowej spódniczki, czy nawet do szerszych, zwiewnych sukienek.

Płaszcz- najlepiej, aby był elegancki, perfekcyjnie skrojony, dopasowany do typu sylwetki, ale też ponadczasowy.

Biały t-shirt – magia białej koszulki polega na tym, ze pasuje praktycznie do wszystkiego.

Biała koszula – warto mieć w swojej szafie coś eleganckiego, na wypadek oficjalnych spotkań.

Sweterek w neutralnym kolorze – tak jak biały t-shirt, taki sweterek pasuje do wszystkiego i praktycznie można go zabrać wszędzie.

Czarne płaskie buty – w przeciwieństwie do szpilek, są o niebo wygodniejsze.

Czarna spódniczka – nieco „luźniejsza” siostra małej czarnej. Z czarną spódniczką możesz stworzyć całkiem sporo interesujących kreacji.

Czarna ramoneska – ta ponadczasowa kurtka doda pazura każdej stylizacji. Mój ukochany „must-have”.

https://www.instagram.com/p/B8-1GMGhEn_/

 

 

Lubisz to? Podziel się z innymi :)

Izabela Misztal

Kucharka - amatorka, ale szef kuchni na tej stronie. Wielbicielka jedzenia, która ma nadzieję spróbować chociaż raz w życiu wszystkich potraw świata.